HOTEL ZÁMEK LIBLICE - Zlatá svatba


Pobytový balíček Zlatá svatba Detail

Termíny balíčku

Cena balíčku

Platnost:
Od 17.12.2012
Do 30.12.2013
Počet osob:
2 dospělí
Hotel:
Hotel Zámek Liblice
Cena za pobyt
pro 2 osoby:

15600 CZK

Balíček Zlatá svatba:

(Počet nocí: 1 / Počet dní: 2)

1x ubytování v luxusním zámeckém dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (slavnostní prostření a gala večeře u velkého kulatého stolu při svíčkách s romantickou živou hudbou), snídaně na pokoji nebo na terase nebo v Akademickém salonku, na pokoji květina a zámecké čokoládové pralinky. PROGRAM: slavnostní přípitek při příjezdu, prohlídka zámku, slavnostní svatební obřad, procházka zámeckou zahradou, naučnou stezkou a slatinnou loukou, dárek na památku, výlet do Kokořínska a do Polabí. PROCEDURY: 1xsolná jeskyně, 1x Zámecké wellness (vířivá lázeň, hydromasážní sprcha, horká lavice s hvězdným nebem, aromaterapie, sauna), 1x aroma masáž celého těla, 1x kolagenová maska s aloe vera, 1x masáž horkými lávovými kameny.
Uvedené procedury/služby jsou na osobu, pokud není popsáno jinak.

Podmínky: Cena je za balíček pro 2 osoby v luxusním zámeckém dvoulůžkovém pokoji s polopenzí. Osoba na druhém lůžku bez masáží-sleva 2260 CZK. Výhodná nabídka pro další noc- 980 CZK / osoba. Další hodina v Zámeckém wellness 200 CZK / osoba. Let balonem exkluzivně ze zámecké zahrady pro 2 osoby za 16.200 CZK. Let helikoptérou s přistáním v zámecké zahradě pro 2 osoby za 10.600 CZK.

Pobytový balíček Zlatá svatba Objednávka

Příjezd:* Počet osob: *
Typ pokoje: * Počet pokojů: *
Jméno : * Telefon :
Příjmení : * E-mail : *
Pokud požadujete balíček pro jiný počet osob než je uvedený v nabídce nebo upřesňujete počet a věk dětí, případně další úpravy rezervace, napište nam Vaše požadavky do poznámky.
Děkujeme.
Poznámky a otázky :

Fotogalerie

Hotel Zámek Liblice foto 1

Hotel Zámek Liblice foto 2

Hotel Zámek Liblice foto 3

Hotel Zámek Liblice foto 4

Hotel Zámek Liblice foto 5

Hotel Zámek Liblice foto 6

Rezervace ubytování

Lokalita Hotelu

Podívejte se na Hotel Zámek Liblice Liblice na mapě.

QR kód Hotelu

TOPlist