HOTEL ZÁMEK LIBLICE - Pretty woman


Pobytový balíček Pretty woman Detail

Termíny balíčku

Cena balíčku

Platnost:
Od 17.12.2012
Do 30.12.2013
Počet osob:
2 dospělí
Hotel:
Hotel Zámek Liblice
Cena za pobyt
pro 2 osoby:

44000 CZK

Balíček Pretty woman:

(Počet nocí: 2 / Počet dní: 3)

2x ubytování v luxusním zámeckém apartmá s plnou penzí (snídaně na pokoji a v Akademickém salonku, večeře v Zámecké restauraci - gala večeře za doprovodu živé romantické hudby, oběd v Golf Resort Paradise, odpolední piknik v zámecké zahradě), na pokoji čerstvé květiny, láhev šampaňského Clicquot a zámecké čokoládové pralinky. PROGRAM: slavnostní uvítání ředitelem zámeckého hotelu, slavnostní přípitek, prohlídka zámeckých komnat, exkluzivní rezervace wellness a posezení ve vinárně u otevřeného krbového ohně, dopoledne v Golf Resort Paradise, doprava zámeckým shuttle busem tam i zpět, 2 hodinová golfová akacemie s trenérem, zapůjčení golfového vozíku s holemi a míčky, odpoledne jízda na koních v zámecké oboře, rezervace a zajištění vstupenek do Státní opery Praha, červený koberec, zapůjčení limuzíny s řidičem pro cestu tam i zpět, vlasový styling a kosmetika, zapůjčení šperků a večerní róby a obleku, dárek na památku. PROCEDURY: 1x masáž podle vlastního výběru, 1x exkluzivní rezervace wellness (vířivá lázeň, aromaterapie, sauna, hydromasážní sprcha, horká lavice s hvězdným nebem).
Uvedené procedury/služby jsou na osobu, pokud není popsáno jinak.

Podmínky: Cena je za balíček pro 2 osoby. Balíček doporučujeme čerpat v letních měsících. Sleva pro druhou osobu bez kosmetiky 2000 CZK. Příplatek za zapůjčení večerních dámských a pánských šatů dle výběru, dále zapůjčení šperků dle výběru, vstupenky do Státní opery Praha. Zvýhodněná nabídka na třetí noc za 3750 CZK/ noc/ osoba. Další hodina v zámeckém wellness je za 200 CZK/ osoba / hodina. Lukostřelba je za 250 CZK / hodina.

Pobytový balíček Pretty woman Objednávka

Příjezd:* Počet osob: *
Typ pokoje: * Počet pokojů: *
Jméno : * Telefon :
Příjmení : * E-mail : *
Pokud požadujete balíček pro jiný počet osob než je uvedený v nabídce nebo upřesňujete počet a věk dětí, případně další úpravy rezervace, napište nam Vaše požadavky do poznámky.
Děkujeme.
Poznámky a otázky :

Fotogalerie

Hotel Zámek Liblice foto 1

Hotel Zámek Liblice foto 2

Hotel Zámek Liblice foto 3

Hotel Zámek Liblice foto 4

Hotel Zámek Liblice foto 5

Hotel Zámek Liblice foto 6

Rezervace ubytování

Lokalita Hotelu

Podívejte se na Hotel Zámek Liblice Liblice na mapě.

QR kód Hotelu

TOPlist