HOTEL ZÁMEK LIBLICE - Pohádkový víkend Princesse


Pobytový balíček Pohádkový víkend Princesse Detail

Termíny balíčku

Cena balíčku

Platnost:
Od 17.12.2012
Do 30.12.2013
Počet osob:
2 dospělí
Hotel:
Hotel Zámek Liblice
Cena za pobyt
pro 2 osoby:

36600 CZK

Balíček Pohádkový víkend Princesse:

(Počet nocí: 2 / Počet dní: 3)

2x ubytování v luxusním zámeckém apartmá s plnou penzí (snídaně v Akademickém salonku, večeře v Zámecké restauraci - gala večeře za doprovodu živé romantické hudby, oběd formou pikniku v zámecké zahradě), na pokoji čerstvé květiny, láhev bílého vína Chateau Liblice Cuvée a zámecké čokoládové pralinky, PROGRAM: slavnostní uvítání panem hrabětem A. Josefem Pachtou z Rájova a hraběnkou CHristianou Thun Hohenstein, slavnostní přípitek při příjezdu, prohlídka zámeckých komnat, vystoupení historického šermu a čestná salva z děla, rozvinutý červený koberec, mísa jahod a láhev sektu. Zapůjčení barokního kostýmu, vyjížďka zámeckým kočárem, dárek na památku, hry pettangue, crocquette v zámecké zahradě, procházka naučnou stezkou a slatinnou loukou. PROCEDURY: 2x masáž podle vlastního výběru, 1x solná jeskyně, 1x exkluzivní rezervace wellness (vířivá lázeň, aromaterapie, sauna, hydromasážní sprcha, horká lavice s hvězdným nebem).
Uvedené procedury/služby jsou na osobu, pokud není popsáno jinak.

Podmínky: Cena je za balíček pro 2 osoby. Sleva pro druhou osobu bez procedur 2800 CZK. Zvýhodněná nabídka na třetí noc za 3750 CZK/ noc/ osoba. Další hodina v zámeckém wellness je za 200 CZK/ osoba / hodina. Lukostřelba je za 250 CZK / hodina.

Pobytový balíček Pohádkový víkend Princesse Objednávka

Příjezd:* Počet osob: *
Typ pokoje: * Počet pokojů: *
Jméno : * Telefon :
Příjmení : * E-mail : *
Pokud požadujete balíček pro jiný počet osob než je uvedený v nabídce nebo upřesňujete počet a věk dětí, případně další úpravy rezervace, napište nam Vaše požadavky do poznámky.
Děkujeme.
Poznámky a otázky :

Fotogalerie

Hotel Zámek Liblice foto 1

Hotel Zámek Liblice foto 2

Hotel Zámek Liblice foto 3

Hotel Zámek Liblice foto 4

Hotel Zámek Liblice foto 5

Hotel Zámek Liblice foto 6

Rezervace ubytování

Lokalita Hotelu

Podívejte se na Hotel Zámek Liblice Liblice na mapě.

QR kód Hotelu

TOPlist